İhtiyacınız Olan Her Şey

Hobi Serası

Kış Bahçesi

Cam Sera

Kış bahçesi veya sera satın almak; eviniz için büyük bir karar. İyi tasarlanmış bir sera; ailenize ömür boyu bir hobi ve zevk sağlayacaktır.
Star Model
 
Doğal Renkli
Siyah Boyalı
Yeni başlayanlar için en ideal modeldir. Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
4.149 €
Helios Hobby
 
Doğal Renkli
Yeni başlayanlar için en ideal modeldir. Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) veya normal camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
6.284 €
7.875 €
Helios Victorian
Siyah Renkli7
Koyu Yeşil Renkli
Aksesuarlar
 
Evinizin bahçesine; sera ve kış bahçesi olarak kullanabileceğiniz, en şık modelimizdir.Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
Helios Twin
Siyah Renkli
Koyu Yeşil Renkli

 
 
Daha büyük düşünenlere; evinizin bahçesine, sera ve kış bahçesi olarak kullanabileceğiniz modelimizdir.Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
9.200 €
Helios Orangerie
Siyah Renkli
Koyu Yeşil Renkli
Aksesuarlı
 
Kış bahçesi kullanılan; evinizin bahçesine ve özel alanlara kullanabileceğiniz modelimizdir.Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
11.357 €
Helios Orangerie Antique
Siyah Renkli
Koyu Yeşil Renkli
Beyaz Renkli
 
Antik model; kış bahçesi olarak kullanılan, evinizin bahçesine ve özel alanlara kullanabileceğiniz modelimizdir.Alüminyum profilli; 4mm temperli (kırılmaz) camlı, kauçuk sızdırmaz fitiller, paslanmaz çelik civatalar, yoğunlaşma oluğu ve 40mm yağmur oluğu. Detaylar için üzerine tıklayın.
11.452 €

Bizi Takip Edin

Follow Us 

Оформить подписку

  • Facebook Social Icon
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube Clean Grey

info@denizsera.com

Tel  

Fax  

GSM

Our Representative for English

Для Связа на Русском и Туркменском

+90 242 354 00 22

+90 242 252 00 15

+90 533 093 48 52

Deniz Sera San Tic LTD ŞTİ - 2021/ KEPEZ / ANTALYA / TURKEY

DENİZ SERA - DENİZ ŞİRKETLER GRUBU FİRMASIDIR

Deniz Sera Теплица и Инжениринг 2020  / АНТАЛЬЯ / ТУРЦИЯ